Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Telefon

Vaše zpráva

Mělnická 150, 277 06 Lužec nad Vltavou +420 257 314 759
CS EN RU DE
zal. 1898

Současnost

Novodobá historie firmy se začala psát v září 1992, kdy byla továrna odkoupena do vlastnictví rodiny původních majitelů. Ti navázali na násilně přerušenou tradici výroby kvalitních chladicích zařízení. Nosnou část současné produkce společnosti tvoří komplexní dodávky chladírenských a mrazírenských prostorů z polyuretanových panelů, vyráběných na výkonné moderní lince. Stavebnicové chladicí a mrazicí boxy se značkou HORÁK nacházejí uplatnění v obchodu, ve stravovacích zařízeních i v průmyslu. Všechny skladové prostory mohou být vybaveny regálovým stavebnicovým systémem.

Výrobky se značkou HORÁK díky své kvalitě a technickému řešení získaly výrazný podíl na domácím i evropském trhu. V dlouhém seznamu uživatelů fi gurují jména špičkových českých i nadnárodních společností, státních institucí i drobných živnostníků. Významné jsou i dodávky pro armádu ČR, boxy a přepravníky HORÁK se osvědčily i ve výbavě jednotek OSN.

Společnost má v současné době cca 90 zaměstnanců. Sídlo firmy o rozloze 25 000 m2 leží v Lužci nad Vltavou, pouhých 45 km na sever od centra Prahy. Operativní styk se zákazníky dále zajišťuje obchodně-technické oddělení se sídlem na Praze 5 a síť smluvních prodejních zástupců. Firmě BRATŘI HORÁKOVÉ s.r.o. není lhostejná ani otázka životního prostředí. Jako jeden z prvních středoevropských výrobců nahradila ve svých panelech CFC a HCFC látky ekologickým nadouvadlem CO2. Certifikát systému řízení jakosti dle normy ISO 9002 získala společnost v roce 1997, jako první český podnik v oboru. V roce 1999 byla certifikace rozšířena na ISO 9001. Pravidelné audity společnosti LLOYD´S garantují vysoký standard výrobků a služeb.